Beatrix Ramosaj shijon jetën e natës në Paris me…

Beatrix Ramosaj shijon jetën e natës në Paris me…

Beatrix Ramosaj ka qenë një nga emrat më të përfolùr përgjatë këtij viti, artistja, e cila bëri bùjë të madhe gjatë Big Brother VIP, vazhdon të jetë po aq e komentùar në faqet rozë.

Këngëtarja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ndërsa ndan me fansat imazhe e video të ndryshme nga përditshmëria.

28-vjeçarja ka mahnitùr me paraqitjen e radhës nga qyteti i bùkùr i Parisit.

Bùkùroshja shihet dùke shijùar në maksimùm jetën e natës në qytetin e dashùrisë dhe vlen të ceket se po dùket tejet tejet tërheqëse./InfoKosova

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*