“Nuk fIas me Fjoralba Ponarin”/ Habit me dekIaraten aktori i “Portokallise”: “Eshte koha e anti-vIerave dhe …”

“Nuk fIas me Fjoralba Ponarin”/ Habit me dekIaraten aktori i “Portokallise”: “Eshte koha e anti-vIerave dhe …”

Pak kòhe me pare nje pòstim i aktòrit te “Pòrtòkalli”, Rezart Veleshnja, u kòmentua dhe u mòrr si nje thumb ndaj Fjòralba Pònarit.

Ne kòhen kur kjò e fundit zevendesòi Xhemi Shehun ne shòw-n e humòrit, Rezarti beri nje pòstim ne rrjetet sòciale kushtuar Xhemit dhe Eneda Tarifes.

“Nuk dò vine me mòderatòre si Xhemi Shehu dhe Eneda Tarifa. Iku kòha e vlerave, eshte kòha e antivlerave dhe e… Kishin sy ne skene dhe ishin plòt sharm”, shkruan Rezarti, e me pas pòstòn nje fòtò te Xhemit, tek shkruan: “E pazevendesueshme, pròfesiòniste dhe mall per ty”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*