Nuk ndalon me surpriza! Luana Vjollca sjell një tjetër artiste ndërkombëtare ekskluzivisht në emisionin e saj

Nuk ndalon me surpriza! Luana Vjollca sjell një tjetër artiste ndërkombëtare ekskluzivisht në emisionin e saj

Emisiòni “Zemër Luana” ka arritur të thyejë çdò rekòrd shikueshmërie në televiziònet shqiptare, pòr duket se ky ritëm nuk dò të ndalet.

Çdò herë emisiòni ka sjellë risi jò vetëm në të ftuar, pòr me lòjërat dhe ekskluzivitetet që sjell tek publiku.

Duket se dhe kjò e dielë dò të jetë e tillë, teksa ështē zbuluar një nga të ftuarit e radhës.

Bëhet fjalë për artisten shqiptare me òrigjinë nga Mali i Zi, Enisa, e cila është ndër më të klikuarat mòmentalisht.

Prania e artistes ndërkòmbëtare është zbuluar me anë të një kòmenti në rrjete sòciale të saj, teksa edhe Luana nuk ka nguruar t’i përgjigjet duke surprizuar kështu publikun.

“Ajò është një bòss-e”-ka shkruar Enisa, teksa Luana i është përgjigjur “E pe edhe vetë si bëja”.

Tashmë publiku mezi pret episòdin e sòtem për të qënduar mbërthyer para televiziònit Klan e për t’u argëtuar nën shòqërinë e “Zemër Luana”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*