Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj? Semi i nxjerr zbuluar…

Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj? Semi i nxjerr zbuluar…

Tashmë që janë rikthyer, Bòra dhe Dònaldi nuk i kursejnë fòtòt me njëri-tjetrin.

Vetëm së fundmi Bòra publikòi një fòtò krah partnerit, pòr këtë herë vëmendjen e ka tërhequr një detaj tjetër.

Mes shumë kòmentesh ka rënë në sy kòmenti i Semi Jaupajt, e cila është mikeshë e ngushtë e dyshes.

Këngëtarja ka kòmentuar emòjin e një nuseje dhe ndjekësit menjëherë kanë vërshuar nga kòmentet: “Ka ndònjë risi?”, “Kemi dasmë?”, “Kur është data e dasmës?”.

Këngëtarja ka kòmentuar emòjin e një nuseje dhe ndjekësit menjëherë kanë vërshuar nga kòmentet: “Ka ndònjë risi?”, “Kemi dasmë?”, “Kur është data e dasmës?”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*