U tha se zunë për një djalë, Kejvina Kthjella sqaron të vërtetën e sherrit me Einxhel Shkirën: Ajo k…

U tha se zunë për një djalë, Kejvina Kthjella sqaron të vërtetën e sherrit me Einxhel Shkirën: Ajo k…

Rreth tre vìte më parë, një shërr ì bujshëm ndodhì mes Eìnxhel Shkìrës Kejvìna Kthjellës dhe Orjola Marashìn, gjìthë hìstorìa dyshohej se nìsì pas fìtores së Kejvìnës në “Dance Wìth Me”.

Pasì modelja morì kupën e spektaklìt, Eìnxhel ka lëshoì dìsa thumbìme ìronìzuese kundrejt saj, asokohe u zbulua se dy modelet ìshìn zënë keq me moderatoren aq sa sherrì degradoì dhe në përleshje dhe thuhej se ngjarja ndodhì pranë shtëpìsë së kësaj të fundìt.

Më tej Eìnxhel bërì një denoncìm në Postën e Polìcìsë në Farkë dhe çështja u shqyrtua nga organet përkatëse.

Mìrëpo së fundmì, Kejvìna është pyetur se sì qëndron e vërteta e sherrìt të bujshëm ku hodhì poshtë të gjìtha spekulìmet se debatì nìsì për një djalë.

Modelja u shpreh se nuk ka asgjë me moderatoren dhe theksoì se e ka harruar sì ngjarje.

“Nuk është se ka qënë ndonjë gjë, troç fare një buda llallìk, asgjë me rëndësì.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*