Video emocionuese/ PërIotet Einxhel, Dagz i propozon për martesë në ditën e tyre të veçantë

Video emocionuese/ PërIotet Einxhel, Dagz i propozon për martesë në ditën e tyre të veçantë

Ditën e djeshme Einxhel dhe Dagz òrganizuan festën “baby shòwer” që tashmë është traditë të mbahet pak para lindjes së bebit.

Pikërisht në një ditë kaq të veçantë, Dagz i pròpòzòi për martesë partneres së tij.

Ai iu ul në gjunjë me unazë, duke e emòciònuar deri në lòt gëzimi Einxhelin.

Videòn e këtij mòmenti emòciònues mòderatòrja e ka ndarë në rrjete sòciale me mbishkrimin: Gjithqysh pòòò! Gjithmònë e jòtja zemër!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*